Poznaliśmy 119 Laureatów Etapu Szkolnego

serdecznie dziękujemy za udział w Etapie Szkolnym IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego i gratulujemy uzyskanych świetnych wyników. Laureatami Etapu Szkolnego zostało 119 Uczniów i Uczennic z osiemdziesięciu szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Właśnie zakończyliśmy prace organizacyjne Etapu Szkolnego i do wszystkich Uczestników wysłaliśmy informacje o ilości zdobytych punktów. Jeśli ktoś z Państwa nie otrzymał od nas informacji drogą mailową prosimy o list na adres logika@kul.pl.

Ze względów epidemicznych Etap finałowy odbędzie się jednak nieco później niż planowaliśmy, ale nie później niż 24. czerwca 2021 r. Jeśli warunki epidemiczne na to pozwolą, odbędzie się on w formie stacjonarnej w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. O terminie poinformujemy Państwa w oddzielnym mailu – nie później niż na dwa tygodnie przed datą finału.

Wkrótce na naszej stronie i na platformie Moodle opublikujemy drugą część skryptu z materiałem obowiązującym na etapie finałowym.

Jeszcze raz gratulujemy świetnych wyników i ciepło Was pozdrawiamy!