Przejdź do treści

633 uczniów z całej Polski weźmie udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Logicznym

  Na tę informację czekaliśmy bardzo długo i, przyznajemy, warto było czekać.

  Otóż zamknęliśmy rejestrację szkół biorących udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. I nie ukrywamy, że wyniki rejestracji przeszły nasze najśmielsze pandemiczne oczekiwania, ponieważ do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Logicznego zgłosiło się 633. uczniów z 76 szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

  Uczestnikom I etapu Konkursu udostępniliśmy skrypt, który jest dostępny na stronie https://konkurslogiczny.kul.pl i w serwisie https://logika.kul.pl, a w piątek, 16 kwietnia, wszystkim zarejestrowanym uczestnikom udostępnimy próbną wersję  testu konkursowego. Ze względu na panującą epidemię w tegorocznej edycji Konkursu wprowadziliśmy kilka zmian organizacyjnych. Najważniejszą jest ta, że pierwszy (szkolny) etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego odbędzie się w formie ONLINE w dniu 21 kwietnia 2021 r. (środa) w godzinach 09.00-10.00 CET.

  Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie w dniu 13 maja 2021 r. podczas LXIII Tygodnia Filozoficznego.

  Jeśli warunki epidemiczne nie pozwolą nam na przeprowadzenie etapu finałowego w dniu 13 maja br., finał przeprowadzimy nieco później, ale nie później niż 25 czerwca br.

  Serdecznie zapraszamy!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *