633 uczniów z całej Polski weźmie udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Logicznym

Na tę informację czekaliśmy bardzo długo i, przyznajemy, warto było czekać.

Otóż zamknęliśmy rejestrację szkół biorących udział w IX Ogólnopolskim Konkursie Logicznym. I nie ukrywamy, że wyniki rejestracji przeszły nasze najśmielsze pandemiczne oczekiwania, ponieważ do udziału w tegorocznej edycji Konkursu Logicznego zgłosiło się 633. uczniów z 76 szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Uczestnikom I etapu Konkursu udostępniliśmy skrypt, który jest dostępny na stronie https://konkurslogiczny.kul.pl i w serwisie https://logika.kul.pl, a w piątek, 16 kwietnia, wszystkim zarejestrowanym uczestnikom udostępnimy próbną wersję  testu konkursowego. Ze względu na panującą epidemię w tegorocznej edycji Konkursu wprowadziliśmy kilka zmian organizacyjnych. Najważniejszą jest ta, że pierwszy (szkolny) etap IX Ogólnopolskiego Konkursu Logicznego odbędzie się w formie ONLINE w dniu 21 kwietnia 2021 r. (środa) w godzinach 09.00-10.00 CET.

Finał konkursu odbędzie się w siedzibie Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie w dniu 13 maja 2021 r. podczas LXIII Tygodnia Filozoficznego.

Jeśli warunki epidemiczne nie pozwolą nam na przeprowadzenie etapu finałowego w dniu 13 maja br., finał przeprowadzimy nieco później, ale nie później niż 25 czerwca br.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *